Telpas izire

 
 

Cokols stāvs

Istaba sastāv no divām istabām ar kopējo platību 40,2 kv.m.. Lattelecom un interneta tīkls visā birojā.

Cokols stāvs

Birojs sastāv no vienas istabas ar kopējo platību 16.9 kv.m.. Lattelecom un interneta tīkls visā birojā.

 

Cokols stāvs

Divas istabas ar kopējo platību 54 kv.m. Katrā birojā ir logs. Istabai ir atsevišķa ieeja caur centrālo kāpņu telpu. Lattelecom un interneta tīkls visā birojā.
 

Cokols stāvs

Divas istabas ar kopējo platību 71.7 kv.m. Katrā birojā ir logs. Istabai ir atsevišķa ieeja caur centrālo kāpņu telpu. Lattelecom un interneta tīkls visā birojā.

1. stāvs pa labi

Telpa 172,6 kv.m platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 1. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz bulvāri un pagalmu. Telpas ir sadalītas birojos ar platību 55,8 kv.m. un 58,2 kv.m, 16,3 kv.m un 15,1 kv.m . Istabas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem…. .
 

1. stāvs pa kreisi

Telpa 133 kv.m platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 2. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz bulvāri un pagalmu.  . Telpas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem….
 

2 stāvs pa kreisi

Telpa 188 kv.m. platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 2. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz bulvāri un pagalmu.  . Telpas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem….

2 stāvs pa labi

Telpa 160.6 km.m. platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 2. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz bulvāri un pagalmu.  . Telpas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem….
 

2 stāvs taisni

Telpa 33.3 km.m. platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 2. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz bulvāri.  Telpas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem….

3 stāvs pa kreisi

Telpa 27 km.m. platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 3. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz pagalmu. Telpas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem….
 

4. stāvs taisni

Telpa 49.9 kv.m platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 4. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz bulvāri un pagalmu. Istabas ir gaišas. Istabas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem. Istabu var izmantot kā dzīvojamo platību vai kā biroja telpu…….
 

4 Stāvs pa labi

Telpa 148 kv.m. platībā atrodas 4. stāvā piecstāvu administratīvās ēkas, stāvā sīpola Kalpaka ielā. No logiem paveras skats uz bulvāri un pagalmu. Istabas ir gaišas. Telpu stāvoklis ir lielisks, ir pabeigts tikai pilnīgs remonts, kas atbilst Eiropas standartiem. Bezmaksas izkārtojums (uz vietas)….

4 Stāvs pa labi Otrais offis

Telpa 69.78 kv.m. platībā atrodas 4. stāvā piecstāvu administratīvās ēkas, stāvā sīpola Kalpaka ielā. No logiem paveras skats uz pagalmu. Istabas ir gaišas. Telpu stāvoklis ir lielisks, ir pabeigts tikai pilnīgs remonts, kas atbilst Eiropas standartiem. Bezmaksas izkārtojums (uz vietas)….

5 stāvs pa labi

Telpa 90 kv.m platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 5. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz pagalmu.  . Telpas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem….

5 stāvs pa kreisi

Telpa 64.2 kv.m platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 5. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz bulvari . Telpas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem….

5 stāvs pa kreisi

Telpa 68.1 kv.m platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 5. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz bulvari . Telpas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem….

5 stāvs pa kreisi

Telpa 26 kv.m platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 5. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz pagalmu . Telpas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem….
 

5 stāvs pa kreisi

Telpa 26 kv.m platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas  5. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz pagalmu . Telpas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem….
 

5. stāvs taisni

Telpa 93,3 kv.m platībā atrodas piecstāvu administratīvās ēkas 5. stāvā Kalpaka bulvārī 10. Logi vērsti uz bulvāri un pagalmu. Istabas ir gaišas. Istabas stāvoklis ir lielisks, tikko ir pabeigts pilnīgs remonts atbilstoši Eiropas standartiem….